0915-113-2601
info at sayf.ir

بخش سوالات متداول

بخش سوالات متداول

بخش سوالات متداول

کاربران نازنین! به سامانه راهبردی و کاربردی سیف دات آی آر «مربی و شماور فیلم‌نامه نویسی» خوش آمدید. «هدف» این سامانه پژوهش، مشاوره و آموزش مدیریتِ تولید تا فروش (بازاریابی) آثار هنری است: ویدئویی، صوتی، تصویری، چاپی و مولتی مدیا
واژه «وبینار» Webinar ترکیب دو واژه وب Web و سمینار Seminar است. «وبینار»، سمینار، سخنرانی یا کارگاهی است که از طریق اینترنت برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند بدون حضور فیزیکی در آن شرکت کنند. کافی است هر یک از شرکت‌کنندگان پشت کامپیوتر خود نشسته و از طریق اینترنت با مدرس در ارتباط باشند. با شرکت در «وبینار» می‌توانید در منزل خود بنشینید و در سمینارها و رویدادهای مختلف به صورت زنده شرکت کنید. مهم نیست که کجای ایران یا جهان باشید کافی است به یک کامپیوتر متصل به اینترنت دسترسی داشته باشید. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن زمان کافی برای بهره‌گیری و حضور در دوره‌های آموزشی، همایش‌های تخصصی و کارگاه‌ها از مطالب و یا موارد مورد بحث بی بهره می‌مانند، اما با ابزارهایی مانند وبینار این امکان به راحتی برای همگان مهیا شده است. استفاده از وبینار به دو صورت زنده و غیرزنده امکان‌پذیر است. در حالت زنده، سخنران در همان زمان در حال ارائه سخنرانی است و اگر سوالی داشته باشید می‌توانید در آخر جلسه مطرح کنید. در حالت غیرزنده شما فیلم ضبط شده وبیناری که قبلا برگزار شده را تماشا می‌کنید.
به ثبت‌نام‌کنندگان لینک اینترنتی خاصی داده می‌شود و در زمان برگزاری وبینار آن‌ها می‌توانند به صفحه وب خاصی مراجعه کنند و رمز عبوری که به آن‌ها داده شده است را وارد کنند و به صورت زنده صدای سخنران را بشنوند و هم چنین فایل پاورپوینت را روی صفحه مانیتور مشاهده کنند.
کافی است یک کامپیوتر، هدفون و هم چنین اتصال اینترنت داشته باشید. سرعت اینترنت باید حداقل ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه باشد.
اگر نتوانستید به صورت زنده در وبینار شرکت کنید، فیلم وبینار در اختیار ثبت‌نام کنندگان قرار می‌گیرد و بعد می‌توانید فیلم را نگاه کنید. البته فیلم آن شاید یک روز بعد از برگزاری وبینار در اختیارتان قرار گیرد. لینک دانلود برایتان ایمیل می‌شود. هم چنین اگر امکان دانلود نداشتید با پرداخت مبلغی می‌توانید وبینار را روی سی‌دی دریافت کنید. فیلم وبینار در هر صورت در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داده می‌شود، یعنی با ثبت‌نام در این وبینار، روز بعد از برگزاری، می‌توانید فیلم کامل را بدون هیچ گونه ویرایش و سانسور دریافت کنید.
بله! این وبینار به صورت زنده برگزار می‌شود و در همان لحظه‌ سخنران در حال سخنرانی است.
روش دریافت محصولات به‌صورت دانلودی است. شما بلافاصله بعد از پرداخت می‌توانید محصول را دانلود کنید. لینک‌‌های دانلود برای همیشه در حساب کاربری شما موجود خواهد بود. ضمنا ایمیلی از طرف وب‌سایت «سیف دات آی آر» برای شما ارسال خواهد شد که در آن نیز لینک‌های دانلود وجود دارد.
بله! فرمت فایل mp4 است و علاوه بر کامپیوتر در موبایل و تلویزیون‌ هم قابل مشاهده است.
هدیه به ایمیل شما ارسال می‌شود. به همین خاطر لطفا در هنگام درخواست هدیه و یا خرید، لطفا و حتما «رایانامه» معتبر و صحیح وارد نمایید.
در فروشگاه محصولاتی داریم که به شما هدیه می‌دهیم. بعضی از کاربران طرز دریافت و دانلود این محصولات را پرسیده بودند و ما به‌صورت فیلم مراحل انجام دانلود را نشان می‌دهیم. «سیف دات آی آر» با استفاده از ابزار دیداری و شنیداری در خدمت دوستان عزیز است با جمله ای که سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است: «آموزش بدون مرز» منتظر آرا و نظرات سازنده و کاربردی شما هستیم.