وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
490 هزار تومان

ترم آموزش آنلاین 20 روزه: "راه‌اندازی خط تولید فیلم"

کاری را که می‌توانی تمام کنی شروع کن!  

دورۀ آموزشی:
راه‌اندازی خط تولید فیلم 
Setting up a film production line 

مشخصات محصول آموزشی:
عنوان: راه‌اندازی خط تولید فیلم 
مدرس: مجید سیف‌العلمایی مربی و مشاور فیلم‌نامه‌نویسی و فیلم‌سازی
مخاطبان: دانشجویان، فیلم‌نامه‌نویسان و فیلم‌سازان
هدف: از جمله اهداف، راه‌اندازی خط تولید فیلم: “آشنایی اجمالی با سیر ریل‌گذاری تولید فیلم” و “بازشناخت تولید، تولید فیلم و سلوک عوامل فیلم «مرزهای هر یک و کاربردشان در فیلم‌نامه‌نویسی و فیلم‌سازی و سایر آثار هنری» برای درام‌نویسان و کارگردانان. بازیگران هم از این مباحث جهت درک بهتر ایفای نقش می‌توانند بهره‌مند شوند.”
تعداد بخش: چهار بخش. هر بخش 4 پارت.
تعداد ویدئو: 18 ویدئو
فرمت آموزش: MP4
مدت زمان: حدود 75 دقیقه
نوع دسترسی: قابل مشاهده تدریجی بلافاصله پس از عضویت و ثبت‌نام، حضور در دوره با شرکت و دسترسی به تمام درس‌های میسر می‌شود.

این آموزش برای افراد مصمم و با اراده طراحی شده است!

ما در این دورۀ آموزشی قصد نداریم به مطالب پیش‌پاافتاده و ساده‌ای بپردازیم که در بسیاری از جاها توضیح داده شده است. البته می‌توانید بدون هیچ پیش‌نیازی از این آموزش  استفاده کنید؛ ولی شاید بعضی از قسمت‌ها برایتان کمی سنگین و پیچیده به‌نظر برسد.

کاری را که می‌توانی تمام کنی شروع کن

هنر اگر چه نان نمی‌شود، اما شراب زندگی است.

توجه: برای استفاده از مطالب دورۀ "راه‌اندازی خط تولید فیلم"، لازم است با هویت واقعی ثبت نام را انجام بدهید. این دورۀ آموزشی فقط برای استفاده شخصی شما است. هر گونه انتشار مطالب این دوره، پیگرد قانونی دارد. در صورت نقض قوانین، دسترسی دوره قطع و شکایت قانونی انجام خواهد شد. تمام آموزش‌ها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فقط از سایت‌ها، سرویس‌ها و روش‌های قانونی و مورد تایید استفاده می‌شود.

فهرست دورۀ آموزش تدریجی آنلاین "راه‌اندازی خط تولید فیلم"