هر هفته دقیقا چه چیزی دریافت می‌کنم؟

خلاصه صوتی کتاب
خلاصه هر کدام به صورت فایل MP3 با بهترین کیفیت در استودیو ضبط و تولید شده است. حجم فایل هر صوتی حدود 10 تا 15 مگابایت است و قابلیت پخش در تمام دستگاه‌ها مثل موبایل، کامپیوتر و تلویزیون را دارد.

خلاصه کتاب به‌صورت کتاب الکترونیکی
خلاصه هر کدام به صورت فایل pdf در ابعاد A4 تهیه شده تا در صورت تمایل آن را چاپ کنید و با دقت بیشتری مطالعه کنید. حجم فایل هر خلاصه کتاب حدود 1 مگابایت است و با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده است.

ضمانت به‌روز رسانی هفتگی
ما ضمانت می‌کنیم که هر هفته (معمولا دوشنبه‌ها) خلاصه یک کتاب جدید به‌صورت صوتی و متنی به بخش اعضای الماسی اضافه می‌شود. اگر یک هفته مطلب جدید اضافه نشد، مبلغ عضویت شما را به‌صورت کامل برمی‌گردانیم.

پس بدون هیچ نگرانی، همین الان عضو الماسی شوید!

شما هنوز هیچ عضویت ویژه ای ندارید!؟

کتاب‌ها در چه زمینه‌هایی هستند؟
کتاب‌ها برای کارآفرینان و مدیران انتخاب شده‌اند. زمینه کتاب‌ها رشد کسب‌و‌کار، کارآفرینی، بازاریابی و تبلیغات، مدیریت، رهبری و بهبود فردی هستند.

آیا می‌توانم این فایل‌ها را در جای دیگری منتشر کنم؟
خیر. این فایل‌ها فقط برای استفاده شخصی شما است. هرگونه انتشار و به اشتراک‌گذاری آن‌ها طبق قوانین حق‌تالیف جرم محسوب می‌شود.

آیا فایل‌ها را می‌توانم در موبایل یا اتومبیل خود استفاده کنم؟
بله. فایل‌های کتاب‌های الکتروینکی با فرمت PDF و فایل‌های صوتی با فرمت MP3 هستند. این فایل‌ها قابل استفاده در تلفن همراه و همچنین سیستم‌های صوتی اتومبیل هستند.

آیا با خرید عضویت الماسی برایم چیزی ارسال خواهد شد؟
خیر! عضویت الماسی سرویسی کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می‌توانید از بالای صفحه بر عکس الماس کلیک کنید و فایل‌های مورد نظر را دانلود کنید.

Free
Sign up Now!
Free level allowing limited access to most of our content.
One Time Plan
only $10

Premium Content!

It is a one time payment of a small fee. Just have a test.
Recurring Plan
only $1
Is a Recurring Payment (monthly) on a small fee for testing purpose.

New Updates will be available!

عضویت الماسی

هر هفته خلاصه یک کتاب کسب‌و‌کار را به‌صورت متنی و صوتی دانلود کنید!
این عضویت برای مدیران و کارآفرینان طراحی شده است. شما با عضویت یک‌ساله، هر هفته به خلاصه یکی از جدیدترین یا بهترین کتاب‌های کسب‌و‌کار دنیا دسترسی دارید و می‌توانید آن را به‌صورت فایل PDF دانلود کنید. همچنین فایل صوتی چکیده کتاب به‌صورت MP3 در اختیار شما قرار می‌گیرد. در واقع با خرید این اشتراک می‌توانید، در مدت یک‌سال 52 چکیده کتاب را به صورت pdf و MP3 داشته باشید.