با درود و خوش آمدگویی به شما برزگواران عزیز!

کلیۀ کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سامانه “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

1
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
۲
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
۳
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
۴
عضویت در سامانه “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی رایگان است.
۵
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
۵-۱
بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
۵-۲
پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
۵-۳
ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی)
۵-۴
ارسال کالا توسط “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی) با پیک یا پست
۶
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مدیرسبز حق دارد سفارش را باطل کند.
۷
حق امتیاز کلیه کالاهای این سامانه “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی) برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
۸
“سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
۸-۱ مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
۸-۲ تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
۸-۳ مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده
۹
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی) به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.
۱۰
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

«سیف دات آی آر»، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند. در این متن، سیاست‌های «سیف دات آی آر» در نحوه حفاظت از داده‌ها و حفظ حریم خصوصی افراد بیان شده است.
مشاهده صفحات سامانه ما و استفاده از بسیاری خدمات ارایه شده در این آن نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد اما برخی موارد دریافت محصولات یا خدمات نیازمند اطلاعات شخصی شما می‌باشد. «سیف دات آی آر» در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌شود و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند. در ادامه اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌شود و نحوه جمع‌آوری آن‌ها آمده است.

الف) اطلاعاتی که شما خود در اختیار ما قرار می‌دهید که شامل موارد زیر هستند (موارد ۱ تا ۴ الزامی می‌باشند و برای صدور فاکتور الکترونیکی در صورت خرید محصولات آموزشی از طریق سایت و صدور گواهینامۀ پایان دوره به‌کار برده می‌شوند):

۱) نام و نام خانوادگی
2) شماره تماس
۳) آدرس پست الکترونیکی شما
4) کد ملی

ب) برخی اطلاعات دیگر به‌صورت اتوماتیک از شما دریافت می‌شود که شامل موارد زیر می‌باشد:

۱) تاریخ و زمانی که وارد سایت ما شده‌اید و مدت زمانی که در سایت هستید.
۲) صفحات مشاهده شده توسط شما

۳) آدرس IP کامپیوتر شما
۴) نام و نسخه سیستم عامل و browser کامپیوتر شما. به عنوان مثال Windows 7/IE 9
۵) اطلاعات استانداردی که توسط browser فرستاده می‌شود.

لازم به ذکر است که این اطلاعات جمع‌آوری شده امکان شناسایی کاربران را برای ما فراهم نمی‌کند. هدف ما از دریافت این اطلاعات استفاده از آنها در تحلیل عملکرد کاربران سامانه «سیف دات آی آر» می‌باشد تا بتوانیم در خدمت‌رسانی بهتر عمل کنیم.

کوکی‌ها فایل‌های متنی کوچکی هستند که توسط سامانه برای حفظ اطلاعات بر روی کامپیوتر شما قرار می‌گیرند تا با استفاده از آنها از ورود مجدد اطلاعات خودداری شده و در وقت شما صرفه‌جویی شود.
اطلاعات به‌دست آمده از طریق کوکی‌ها در شناسایی مراجعه مجدد کاربران کاربرد دارد و موجب می‌شوند کاربران راحت‌تر از سایت بازدید نمایند. هم‌چنین با ردیابی استفاده شما از ایمیل و خبرنامه، نیازمندی‌های شما قابل کشف می‌باشد تا در دستور کار ما قرار گیرد.
لازم به ذکر است که هر شخص به دلخواه می‌تواند کوکی‎ها را در هر زمان از روی سیستم خود حذف نماید. به یاد داشته باشید اگر آنها را حذف کنید، تمامی تنظیمات مانند نام کاربری و رمز عبور ذخیره شده می‌بایست در زمان مراجعه بعدی دوباره وارد شود.

«سیف دات آی آر» خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد؛ به‌جز در مواردی که در قانون ذکر شده باشد و یا با شکایت شاکی خصوصی و حکم دادگاه اطلاعات در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گیرد.

ما این حق را برای خود محفوظ می‌دانیم که در هر زمانی این بیانیه را ویرایش نموده و تغییرات خود را اعمال نماییم. در این شرایط شما موظف هستید که آخرین تغییرات ما را در بیانیه از طریق سایت مشاهده نموده و از آن مطلع شوید. البته تغییرات احتمالی ممکن است از روش‌هایی چون ایمیل یا اعلامیه در سامانه به اطلاع شما رسانیده شود.