قوانین و مقررات “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی)

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سامانه “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
۱
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
۲
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
۳
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
۴
عضویت در سامانه “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی رایگان است.
۵
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
۵-۱
بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
۵-۲
پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
۵-۳
ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی)
۵-۴
ارسال کالا توسط “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی) با پیک یا پست
۶
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مدیرسبز حق دارد سفارش را باطل کند.
۷
حق امتیاز کلیه کالاهای این سامانه “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی) برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
۸
“سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
۸-۱ مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
۸-۲ تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
۸-۳ مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده
۹
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌سازی) به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.
۱۰
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

از بین این دوره‌های آموزشی، شاید حداقل یکی برای شما مفید باشد!