بیندیشید و فیلم‌ساز شوید
Think and filmmaker

به روایتِ مجید سیف العلمایی

بیندیشید و فیلم‌ساز شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل که به گفته خودش با همکاری تاجر ثروتمند آمریکایی اندرو کارنگی نوشته شده است، تعالیمی در خود دارد که به شنونده کمک می کند توسط نیروی فکرش به ثروت و موفقیت در زندگی اش دست یابد.
این کتاب به گفته ناپلئون هیل حاصل تحقیق ۲۰ ساله اش بر زندگی افراد ثروتمند و موفق است که توانسته قوانین ثابت موفقیت را کشف کند که هر فردی فقط با اجرای این قوانین می تواند به موفقیت دست یابد. در این کتاب صوتی ۱۳ گام برای رسیدن به رویاهایتان ترسیم شده.
این کتاب با مثال ها و تمرین های کاربردی اش به شما کمک می کند تا خودتان اصول موفقیت را تجربه کنید.

[um_loggedin]

بیندیشید و ثروتمند شوید
Think and Grow Rich

بیندیشید و و ثروتمند شوید (انگلیسی: Think and Grow Rich)

بیندیشید و فیلم‌ساز شوید

کتابی است که توسط ناپلئون هیل در سال ۱۹۳۷ نوشته شده و درباره چگونگی بهبود بخشیدن شخصی افراد است او مدعی است که این کتاب الهام از نیکوکار و تاجر مشهور آمریکایی اندرو کارنگی نوشته شده‌‌است. گرچه عنوان و بیشتر متن کتاب درباره افزایش درآمد فرد است ولی نویسنده اصرار دارد که در کنار فلسفه‌ای که در این کتاب آموخته می‌شود به فرد در موفقیت در هر زمینه شغلی کمک خواهد کرد، هرچیزی که فرد تصورش را بکند به آن دست خواهد یافت. این کتاب اولین بار در زمان رکود بزرگ منتشر شد. تا زمان مرگ هیل در سال ۱۹۷۰، ۲۰ میلیون نسخه از این کتاب فروخته شد. تا سال ۲۰۱۶ حدود ۱۰۰ میلیون نسخه در سرتاسر جهان به فروش رفته است و یکی از پرفروش‌ترین آثار هیل است.

خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به شما نشان می دهد که چگونه از قدرت تفکر مثبت برای ایجاد یک نقشه شخصی استفاده کنید تا بتوانید به ثروت، اعتمادبه‌نفس و خلاقیت برسید.

توصیه‌ای برای مطالعه خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل، نویسنده این اثر کلاسیک در دهه ۱۹۲۰، شما را یاد عموی پیر و دانایی خواهد انداخت که توصیه‌هایی درباره شغلتان، زندگی و عشق به شما می‌دهد. این کتاب کلکسیونی بی‌نظیر از نکاتی است که بر پایه نظریه‌های اندرو کارنگی، استاد هیل، بنا شده و گستره وسیعی از کارهای عملی (مثل آماده کردن رزومه) تا مباحث عصر جدید همچون صحبت درباره قدرت‌های نامحدود جهان را شامل می‌شود. البته درست مثل یک عموی پیر، هیل می‌تواند در بعضی مواقع فراموش‌کار شده و یا تکرار مکررات کند ولی ازآنجاکه توانسته حجم زیادی از دانش خود را در یک کتاب کوچک جمع‌آوری کند، دوست دارید آن را دوباره و دوباره بخوانید.

پاندنو مطالعه این اثر کلاسیک را به هر کسی که می‌خواهد از نردبان شغلی بالا برود و در سر هوای موفقیت دارد، توصیه می‌کند.

مشاهده کتاب در وب سایت آمازون

آنچه در خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید می‌آموزید
چگونه از تخیل خود برای تولید چیزهای واقعی استفاده کنیم؟
چرا باید از قدرت تصدیق‌های روزانه استفاده کنیم؟
چگونه از دام شکست بگریزیم؟
چگونه برنامه‌های استراتژیکی تدوین کنیم که به پیروزی منجر شوند؟
قبل از مطالعه خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید چندین نکته برجسته آن را مطالعه کنید
فریب شکست‌های کوتاه‌مدت را نخورید. موفقیت اغلب در پس پرده این شکست‌ها پنهان شده است.

با این سه گام به ثروت برسید:
۱) تصویرسازی
۲) باور و
۳) قدم برداشتن به سمت موفقیت

[/um_loggedin]

5/5

مطالب مرتبط:

تی وی توس
شهاب ملت خواه

منو شهاب و طرقبه

منو شهاب و طرقبه منو شهاب و طرقبه1394.02.23 به روایت مجید سیف العلمایی “مربی و مشاور فیلم‌نامه‌نویسی و فیلم‌سازی” از “سیف دات آی آر” (دانشنامۀ

ادامه مطلب »
تی وی توس
مجید سیف‌العلمایی

فروش محصولات هنری

فروش محصولات هنری “فروش محصولات هنری“05:09به روایت مجید سیف‌العلماییمربی و مشاور فیلم‌نامه‌نویسی و فیلم‌سازیاز سیف دات آی آرمهارت آموزی سینما روی خط(دانشنامۀ آنلاین مطالعات سینمایی)رکورد:

ادامه مطلب »
تی وی توس
مجید سیف‌العلمایی

در انتظار قاسم

در انتظار قاسمگزارشی کوتاه در صبح جمعه 24 شهریور 1402 در گلستان به وقت انتظار استاد قاسم گلمکانی که بیاید تا برای تهیه فیلم مستند

ادامه مطلب »
تی وی توس
مجید سیف‌العلمایی

فعالان هنری، بهترست بدانید!

فعالان هنری، بهترست بدانید! “فعالان هنری، بهترست بدانید!“مدت: 11:59به روایت مجید سیف‌العلماییمربی و مشاور فیلم‌نامه‌نویسی و فیلم‌سازیاز سیف دات آی آرمهارت آموزی سینما روی خط(دانشنامۀ

ادامه مطلب »