«بازیگر، بُهت ! زندگی» عنوان نخستین نمایشگاه انفرادی شرمین نصیری در مشهد است.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، شرمین نصیری متولد بهمن ماه ۱۳۶۱ و دارای مدارک کاردانی عکاسی و کارشناسی گرافیک از دانشگاه مشهد است. گرایش اصلی او در عکاسی، فتوژورنالیسم است اما در این نمایشگاه ترکیبی از تنوع آثارش را به نمایش میگذارد.

این نمایشگاه دارای ۶ مجموعه با ۴۰ عکس در اندازه های ۵۰×۷۰ سانتی متر زیر عناوین ” حیات وحش ، مفهومی ، چهره ، منظره ، نمایش و مستند اجتماعی ” میباشد.

۸ عکس حیات وحش، ۶ عکس چهره ، ۷ عکس مستند اجتماعی ، ۶ عکس طبیعت، ۶ عکس مفهومی و ۷ عکس نمایشی ارائه شده است.

شرمین نصیری مدت ۴ سال است که به تدریس عکاسی دیجیتال و آنالوگ در مقطع هنرستان و دروس تخصصی عکاسی در دانشگاه علمی – کاربردی خبرنگاران مشهد اشتغال دارد.

آثار وی به چندین مسابقه و نمایشگاه معتبر جهانی راه یافته و به نمایش در آمده است گشایش : شنبه ساعت ۱۷،در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری امام رضا (ع) واقع در پارک ملت،مقابل امامت ۱۸نمایشگاه از شنبه ۴ شهریور الی ۸ شهریور ۱۳۹۱ از ساعت ۹تا ۱۲ و ۱۷تا ۱۹ ادامه دارد.

5/5

مطالب مرتبط:

تی وی توس
شهاب ملت خواه

منو شهاب و طرقبه

منو شهاب و طرقبه منو شهاب و طرقبه1394.02.23 به روایت مجید سیف العلمایی “مربی و مشاور فیلم‌نامه‌نویسی و فیلم‌سازی” از “سیف دات آی آر” (دانشنامۀ

ادامه مطلب »
تی وی توس
مجید سیف‌العلمایی

فروش محصولات هنری

فروش محصولات هنری “فروش محصولات هنری“05:09به روایت مجید سیف‌العلماییمربی و مشاور فیلم‌نامه‌نویسی و فیلم‌سازیاز سیف دات آی آرمهارت آموزی سینما روی خط(دانشنامۀ آنلاین مطالعات سینمایی)رکورد:

ادامه مطلب »
تی وی توس
مجید سیف‌العلمایی

در انتظار قاسم

در انتظار قاسمگزارشی کوتاه در صبح جمعه 24 شهریور 1402 در گلستان به وقت انتظار استاد قاسم گلمکانی که بیاید تا برای تهیه فیلم مستند

ادامه مطلب »
تی وی توس
مجید سیف‌العلمایی

فعالان هنری، بهترست بدانید!

فعالان هنری، بهترست بدانید! “فعالان هنری، بهترست بدانید!“مدت: 11:59به روایت مجید سیف‌العلماییمربی و مشاور فیلم‌نامه‌نویسی و فیلم‌سازیاز سیف دات آی آرمهارت آموزی سینما روی خط(دانشنامۀ

ادامه مطلب »